Menü Kapat

Konaklama Bilgileri

KONAKLAMA MERKEZİ

Aşı Öncüleri için II. Aşı Kursu, Karantina Adası'nda bulunan T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Urla Bölge Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde düzenlenecektir. Kurs Merkezi'nde konaklama imkânı sunulmaktadır. Ada dışındaki harici konaklamalar için organizasyon tarafından katılımcılara ulaşım hizmeti sağlanamayacaktır. Tüm konaklamalar 2 kişilik odalarda gerçekleştirilecektir.

KONAKLAMA ÜCRETLERİ

1 EYLÜL 2019 ÖNCESİ

1 EYLÜL 2019 SONRASI

Çift Kişilik Odada Kişi Başı Çift Kişilik Odada Kişi Başı 
1.200,00 TL + KDV1.800,00 TL + KDV 
Refakatçi kabulü mümkün olmayacaktır.

• Konaklama ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı % 8’dir.
 • Kayıt, konaklama ve kurs talepleri ücretlerinin ilgili hesaplara yatırılıp dekontların ve kayıt-konaklama formunun Diamed Kongre Organizasyon’a iletilmesi gereklidir.
 • Kredi kartı ile ödeme taleplerinizi organizasyon sekretaryasına iletmeniz gerekmektedir. Tarafınıza sanal pos & mail order formu iletilecektir.
 • Konaklama ücretleri 4 gecelik fiyat olup, 18 Eylül giriş, 22 Eylül çıkışı kapsamaktadır. Tüm konaklamalar için minimum 4 gece bütçesi uygulanır.
 • Konaklama ücretlerine dahil konaklama tipi tam pansiyondur. (Oda, Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği)
 • Organizasyon sekretaryası aracılığı ile Karantina Adası’ndaki Sağlık Bakanlığı’na bağlı tesislerde konaklama almayan katılımcılara ada dışından servis hizmeti ve öğle yemeği gibi olanaklar sağlanamayacaktır. 
 • Diamed Kongre Organizasyon Tur. Med. Ltd. Şti. doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Banka Hesap Bilgileri

transfer ücretleri

 Çift YönTek Yön
Grup Transferi (18 Eylül Geliş / 22 Eylül Dönüş)210 TL + KDV110 TL + KDV
Özel Transfer320 TL + KDV600 TL + KDV

•  Transfer ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı % 18’dir.
• Grup transfer ücretleri, 18 Eylül geliş, 22 Eylül dönüş transferlerinde geçerlidir. Ara tarihlerde geliş ve dönüş için özel transfer ücretleri uygulanacaktır.
• Diamed Kongre Organizasyon, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Banka Hesap Bilgileri

SOSYAL AKTİVİTELER

Kapalı Karantina Adası ve Tesislerinin Uzmanlar Eşliğinde Gezisi

(Sosyal aktivitelere katılım ücretsizdir.)
Karantina Adası, Osmanlı döneminde bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesi amacıyla kullanılmıştır. Osmanlı’nın bu ilk karantina bölgesini kuran ise Fransızlardır. Karantina Adası, hiç dalgalanmayan antik plajı ile ünlüdür. Çam ve palmiye ormanlarıyla kaplı olan adayı karaya bağlayan yol, MÖ 225 yılında Büyük İskender tarafından yapılmıştır. Adanın kuzey burnunda gün ışığına çıkarılmayı bekleyen Antik Dönem’e ait 5.000 kişilik bir amfitiyatro bulunur. 1865’te kurulan tesis, ticaret ve yolcu gemileri ile özellikle kuzey hac yolu için gelen hacılar için düşünülmüş ve 1950 yılına kadar aktif kalmıştır. Daha sonra Deniz ve Güneş Tedavi Enstitüsü olarak kullanılan tesis, 1960’da Kemik ve Mafsal Hastalıkları Hastanesi’ne dönüştürülmüştür, 1986’da ise Devlet Hastanesi statüsü kazanmıştır.

Aşı ile İlgili Tartışmalı Film İzletisi

(Sosyal aktivitelere katılım ücretsizdir.)
Kurs programı dahilinde 'Aşı' ile ilgili film izletisi gerçekleştirilecektir. İzletinin ardından tüm katılımcıların dahil olabileceği izlenilen film ekseninde tartışma oturumları gerçekleştirilecektir.

YAPI KREDI BANKASI
Hesap Adı: Diamed Kongre Organizasyon Turizm Medya Ltd. Şti.

Mithatpaşa Şubesi (359)
TL Hesap No: 87033547
IBAN No: TR59 0006 7010 0000 0087 0335 47

YAPI KREDI BANKASI
Hesap Adı: Diamed Kongre Organizasyon Turizm Medya Ltd. Şti.

Mithatpaşa Şubesi (359)
TL Hesap No: 87033547
IBAN No: TR59 0006 7010 0000 0087 0335 47