Genel Bilgiler

Aşı Öncüleri için 5. Aşı Kursu, 27 Eylül- 1 Ekim, 2023 tarihleri arasında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde T.C. İçişleri Bakanlığı Vilayetler Evi Hotels’de gerçekleştirilecektir.

Katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Kurs kayıt ve danışma masaları, 27 Eylül- 1 Ekim, 2023 tarihleri arasında 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Endüstri firmalarının stant ve sergileri kurs süresi boyunca ziyarete açık olacaktır.

Kayıt ve danışma masasından kayıt işlemlerini tamamlayan tüm katılımcılara verilecek olan yaka kartlarının toplantılara ve sosyal etkinliklere katılım sırasında takılması zorunludur.

Katılım belgeleri, katılımcıların eposta adreslerine gönderilecektir 

Katılımcıların kursa katılmaktan vazgeçmeleri durumunda kurs organizasyon firmasına en geç 16 Ağustos 2023 tarihine kadar yazılı olarak bildirimde bulunulmalıdır; bu tarihten sonra yapılacak bilgilendirmelerde hiçbir geri ödeme yapılamaz. Bu tarihten önce yapılacak iptallerde ise banka ve kayıt masrafları nedeniyle katılım ücretinin %75´i geri ödenir. Konaklama ücretlerinde iade yapılmayacaktır.

 

Önemli Tarihler

27 Eylül- 1 Ekim, 2023

T.C. İçişleri Bakanlığı Vilayetler Evi Hotels, Sarımsaklı, Ayvalık 

Aşı Öncüleri için 5. Aşı Kursu

kızerkekcocuklari

Kursa Kalan Süre

Monthly

$49

/Month
Annual

$485

/Year
Extended

$99

/Month